חמישי, 04 יולי 2013 14:32

שושנים וקוצים

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני רווקה בת 31, מזכירה במשרד עורכי דין, גרה עם אימא שלי .הרבה שנים לא היה לי חבר. את כל זמני הפנוי הייתי מבלה בצ'טים באינטרנט, אבל פחדתי לממש את ההיכרויות הווירטואליות שלי. הייתי מתחרמנת מהדיבורים על סקס או מסקס וירטואלי.

 

לפני כמה חודשים הכרתי באינטרנט גבר מקסים, עיש עסקים גרוש בן 42. הוא היה חד לשון, חתיך ובסופו של דבר שכנע אותי להיפגש איתו .כל עוד שוחחנו בצ'ט, הייתי בטוחה שהוא התאהב בי, ושסוף-סוף מצאתי את גבר חלומותיי.

 

מה שקרה בפועל, זה שהוא נפגש איתי רק כאשר הוא רוצה. הוא אף פעם לא מתקשר אלי סתם, לא אומר שהוא אוהב אותי, לא מביא פרח, לא לוקח אותי למסעדה. הוא אומר לי במפורש שהוא לא מתכוון להתחתן איתי, ושהוא רוצה ליהנות מהחופש .חוץ ממני הוא נפגש עם עוד כמה נשים.

 

בדרך כלל הוא מתקשר אלי ושואל אם אני רוצה לבוא. אני מיד עוזבת הכול ורצה אליו .אימא שלי אומרת שכל פעם שאני הולכת אליו, יורדת לה שנה מהחיים.

 

כאשר אנחנו נפגשים, הוא לא מציע לי לשתות, לא מדבר איתי, לא מנשק. הוא מיד מתנפל עלי, לוקח אותי בכוח, ללא מילים. הוא מכאיב לי, מסובב אותי איך שהוא רוצה, בלי להתחשב בי .אחרי שהוא גומר, אני כבר לא מעניינת אותו, והוא אומר לי שהוא ממהר או צריך לקום מוקדם בבוקר, רק שאלך הביתה .

 

למרות הכאבים וההשפלה, אני נהנית ממין איתו כמו שמעולם לא נהניתי. אני כמו מהופנטת, עושה כל מה שהוא רוצה, ורועדת מפחד שיעזוב אותי. לפני שבוע קבענו שאני באה אליו. כאשר הגעתי, התברר שהוא נסע לסוף שבוע בחו"ל עם אחת החברות שלו. הוא אפילו לא הודיע לי שהפגישה מבוטלת.

 

כאשר הוא חזר ,נפגשנו שוב כאילו שום דבר לא קרה. איך אני צריכה להבין אותו? אם הוא לא אוהב אותי, למה הוא כל פעם חוזר אלי, ומה לעשות עם התשוקה הבוערת שלי, אם אני יודעת שאין עתיד ליחסים האלה?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

כפי שאת כותבת, אין עתיד ליחסים האלה, אבל ברור שיש להם הווה. היות ושניכם נהנים מאוד מצורת היחסים כאלה, כנראה קיימת התאמה מושלמת בין הצרכים המיניים והנפשיים שלכם.

 

לא נראה לי שאת יכולה להפוך את החבר שלך לעדין ומתחשב .ברגע שהקשר יתנגש בתוכניות החיים האחרות שלך או שלו, הוא ייפסק מעצמו. אם את מוטרדת מזה שאת נהנית ממין מנוכר, מזלזול והשפלה ללא עתיד, במקום לבנות משפחה נורמאלית, אמליץ לך לפנות לפסיכותרפיה.

 

20.03.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 27382 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:14
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה