חמישי, 28 פברואר 2013 09:58

אודות מכון השרון

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)


ד"ר מרק רויטמן

מכון השרון נוסד בשנת 1984 על ידי ד"ר מרק רויטמן, פסיכיאטר ופסיכותרפיסט מומחה.

המכון עוסק באבחון, ייעוץ וטיפול נפשי באמצעות מגוון כלים טיפוליים. בין היתר: פסיכותרפיה אנליטית ופסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT), היפנו-תרפיה, טיפול קבוצתי, טיפול זוגי ומיני, טיפול מיני בעזרת פרטנר חליפי (Surrogate ) ועוד – בהתאם לתוכנית הטיפולית. התוכנית נקבעת בהתאם לצרכי המטופל והעדפותיו, במהלך פגישת אבחון בת שעתיים.

 

מכון השרון מציע אבחון וטיפול במגוון בעיות ותופעות: דיכאון וחרדה, מצבים פסיכוטיים, תופעות כפייתיות, פוביות, מצבי סטרס, תופעות פוסט-טראומתיות (PTSD), הפרעות אכילה, בעיות זוגיות ומשפחה, הפרעות בתפקוד מיני אצל גברים ונשים, גמילה מעישון, הפרעות פסיכו-גריאטריות. בנוסף עוסק המכון בתהליכי התפתחות עצמית, שיפור הכישורים ביחסים הבינאישיים והרומנטיים, יכולת ניהול ועבודת צוות, התמודדות עם הצלחה ועם כישלון, התמודדות עם פיטורין, סוגיות של ערך עצמי וביטחון עצמי.

 

מכון השרון עובד בשיתוף פעולה עם מומחים בתחומי רפואה שונים, בהם רופאי משפחה, קרדיולוגים, פנימאים, נוירולוגים, גניקולוגים, אורולוגים, גסטרואנטרולוגים, אונקולוגים, כירורגים, אנדוקרינולוגים, רופאי עור, ועוד. כמו כן מציע המכון ייעוץ פסיכיאטרי והדרכה בפסיכותרפיה לרופאים בכל המקצועות, לפסיכולוגים ולעובדים סוציאליים.

ניתן לקבל טיפול וייעוץ באמצעות אינטרנט דרך התכתבות בדוא"ל או בפגישה בסקייפ או בשילוב של פגישות בסקייפ, פגישות בקליניקה והתכתבות. 

 

 

 אתר זה - הוא לא ספר לימוד ואינו מכסה את כל האספקטים של טיפול נפשי. כמו כן, הכתוב באתר – אינו מהווה הנחייה לטיפול עצמי. באתר קיימת אפשרות לשאול שאלות ולהגיב לכל הטקסטים המופיעים באתר.


זכויות היוצרים באתר וכל האלמנטים בו, לרבות שם האתר, תוכנות העזר המשמשות להפעלתו, הסימן המסחרי, העיצוב, הטקסטים, התמונות וכל מידע אחר שייכות ל "מכון השרון” ו/או בעלי הזכויות בו, אשר אחסנו את המידע בו, וזאת בין אם נכללה ביחס למידע ספציפי הודעת זכויות יוצרים ובין אם לאו. חל איסור לעשות כל שימוש באלמנטים אלו, לרבות העתקה, שיכפול, הפצה, הצגה, מסירה לצד שלישי ו/או כל שימוש אחר בלא הסכמה מהנהלת האתר - בכתב ומראש.

Images on this site are courtesy of National Gallery of Art Washington, Rijksmuseum, Amsterdam, The Walters Art Museum

 

 

 

 

אתם כאן: דף הבית אודות מכון השרון