חמישי, 04 יולי 2013 13:59

חוגגים ובוכים

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני רווקה בת 44, נראית - 10. היו לי הרבה מאהבים במרוצת השנים, אבל רק עכשיו מצאתי לעצמי מאהב מושלם. הוא צעיר ממני בהרבה שנים. הוא מאוד אוהב אותי, מפנק אותי, ולידו אני מרגישה כמו בשנות העשרים המוקדמות שלי.

 

אנחנו מבלים במועדונים, בפאבים, עושים יחד סנפלינג ורחיפה. אני מרגישה טוב במסיבות עם החברים והחברות שלו. הוא מתייחס אלי בכבוד, מתייעץ איתי בנושאים שונים, כולל מציאת חברה בת גילו, עמה הוא מתכנן להתחתן ולהקים משפחה.

 

אני משחקת אותה ,Cool מייעצת לו, בוחרת לו חברה שמתאימה לו, אבל כאשר אני חושבת על העתיד שלי - אני נתקפת רחמים עצמיים. לפעמים אני חושבת שאני פשוט מזוכיסטית. מה דעתך על כך?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

המכתב שלך נותן הרגשה שאת דווקא מאוד נהנית מהמצב. מה רע? מאהב צעיר, חיים טובים, מסיבות, ספורט של צעירים. עושה רושם שהקשר הזה ממלא גם את הצרכים האימהיים שלך וגם את צרכייך המיניים והרוחניים, וכל זאת בלי דאגות של גידול ילדים, מורכבויות וקשיים של קשר זוגי קבוע ומחייב.

 

מצד אחד נראה שאת חזקה ואסרטיבית, שיודעת להחליט ולבחור מה שטוב בשבילה ואף להגשים את החלום. לעומת זאת, המשפט שלך, על כך שאת לפעמים נתקפת רחמים עצמיים, מעיד על כך שקיים קונפליקט פנימי לא פטור.

 

יכול להיות שאת לא כל כך שלמה עם דרך החיים שלך. אולי מאחורי חזית של חגיגה מתמשכת מסתתרים עצב גדול, חוסר יכולת ליצור קשר מחייב, פחד מנטישה ותחושת ריקנות. אם משהו מזה נכון, והמצב לא בשליטתך כדאי לפנות לייעוץ מקצועי.

 

20.03.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 27305 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:25
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה