שני, 01 יולי 2013 11:07

בתולה מפנטזת על אונס קבוצתי

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני פקידה בת 31, ועדיין בתולה. אני קצת שמנה, אבל כולם אומרים שאני נראית סקסית. כבר שנים לא יצאתי עם אף גבר. אפשר לחשוב לפי זה שאין לי תשוקה מינית, אבל האמת היא שההיפך הוא הנכון .אני כל הזמן חושבת על מין. אני מאוננת כמה פעמים ביום, ואפילו בעבודה קופצת לפעמים לשירותים בשביל לאונן פעם או פעמיים ביום .

 

הבעיה היא שכל הפנטזיות שלי מסתיימות באונס והשפלה. התסריט הקבוע של הפנטזיות שלי הוא שאני מתאהבת בגבר והוא כופה עלי במרמה יחסי מין עם חברים שלו ואנשים זרים. ודווקא אז, בשיא ההשפלה אני חווה את האורגזמות הכי חזקות.

 

לפני חמש שנים הכרתי בחור נחמד ועדין. כל עוד הצלחתי לדחות את "רגע האמת "היה יחסית בסדר. כאשר לבסוף הגענו למיטה וניסינו לקיים יחסי מין כאב לי נורא, התחלתי להתנגד. הוא לא הבין מה קורה. הקשר נותק.

 

מאז אני משחקת "לא מעוניינת" ופשוט בורחת מכל קשר. זה לא פיתרון, כי אני רוצה להקים משפחה ולחיות חיים נורמאליים. אני לא רוצה להישאר "בתולה זקנה" ולרמות את כולם כל החיים. האם זה אפשרי?

  

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

אני מעריך את הכנות ואת גילוי הלב שלך. לא כל אחת מסוגלת להודות אפילו בפני עצמה בקיום פנטזיות ותשוקות "אסורות". קודם כל עלי להרגיע אותך. יש הבדל בין הפנטזיות המיניות והחיים האמיתיים.

 

פנטזיות של מין אלים, אונס, השפלה, די שכיחות גם אצל גברים וגם אצל נשים. מעטים מאוד מנסים להחיות את הפנטזיות במציאות. ייתכן שהפנטזיות שלך כל כך חזקות שהגבול בין הפנטזיה והמציאות מיטשטש, ואת פוחדת שהן יתממשו בכל קשר עם גבר .

 

כנראה זה גרם לך להתכווצות שרירי הנרתיק ולכאבים בניסיון המיני הראשון שלך, ומאז גורם להימנעות מכל אפשרות לקשר חברתי מיני. אין לי ספק שחיים פנימיים כל כך סוערים ומפחידים משפיעים לרעה גם על תחומים אחרים בחיים שלך, כמו קשרים חברתיים, התקדמות בעבודה, לימודים, וכו'. הפיתרון צריך להיות בשני מסלולים במקביל.

 

הטיפול הראשון הוא טיפול התנהגותי מיני באמצעות פרטנר חליפי (סרוגייט). טיפול זה יאפשר לך תוך זמן קצר, אבל בהדרגה, ללמוד ליהנות ממגע מיני מגוון ללא חרדה וללא ייסורי מצפון. במקביל ,פסיכותרפיה דינמית תעזור לך להבין את עולמך הפנימי עם הפנטזיות והפחדים שלו.

 

אין ספק שעם הכלים החדשים האלה תצליחי להוציא את החיים שלך מהמסלול של אומללות והרס עצמי וליצור קשרים משמעותיים עם המין השני.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 33974 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 10:03
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה