שני, 01 יולי 2013 10:46

מעבר לאורגזמה נשית

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני סטודנט בן 24. אני יודע שהרבה מהחברים שלי מתפארים בביצועים המיניים שלהם, אבל אני אומר בכנות - אני באמת מאוד פעיל מינית.

 

לא ששכבתי עם המון נשים. היו לי בסך הכול עד עכשיו רק 12 נשים, אבל אני מקיים יחסים כמעט כל יום, ולפעמים כמה פעמים ביום. בגלל שאני מכיר נשים כל כך טוב, אני יודע שהן מאוד שונות אחת מהשנייה במיטה.

 

המסתוריות שלהן משגעת אותי. אני רוצה לדעת פעם אחת ולתמיד מה הם הסימנים הפיזיים והביולוגיים של האורגזמה הנשית.

 

אני מדבר על סימנים ברורים כמו שפיכה אצל גברים. אל תספר לי על נשימה מהירה, התכווצות שרירים, היאנחות, דברים שכל אחת יכולה ללמוד מסרטי פורנו. אני מדבר על הוכחות מדעיות.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

סטודנט יקר, אני מעריך את הגישה המדעית שלך. יחד עם הצניעות, השאיפה להישגים והחריצות העתיד שלך כמדען מובטח.

 

עם זאת, צר לי לאכזב אותך, אבל לא קיים סימן חיצוני חד משמעי שמצביע על האורגזמה אצל אישה. אתה צודק שכל אישה שונה, מיוחדת ומסתורית בדרכה שלה - ומה שנכון לגבי אישה אחת, לא בהכרח תופס לגבי האחרות.

 

למשל, פטמות יכולות להזדקר בזמן האורגזמה, אבל גם מגירוי מיני ללא אורגזמה, מקור, התרגזות או מתח. נשימה מהירה וגניחות יכולות להיות גם סימן להתרגשות מינית ללא אורגזמה.

 

דווקא התכווצויות הנרתיק באמת הוכחו כסימן פיזיולוגי לאורגזמה ,אבל גם אם האישה חשה אותן בעוצמה רבה ומכשירים במעבדה מצביעים על כך בבירור, גבר לא תמיד חש אותם עם הפין שלו או עם האצבעות.

 

חוץ מזה נשים רבות מסוגלות לכווץ את השרירים בצורה רצונית כך שאם האישה לא תרצה שתדע את "האמת" - אתה לא תדע. אחוז קטן של נשים בזמן האורגזמה מפריש או אפילו משפריץ כמות קטנה של נוזל מפתח השופכה (פתח יציאת השתן), אבל זה נדיר, ולא קורה לרוב הנשים.

 

אתה לא כותב למה אתה כל כך צריך את ההוכחות המדעיות, אבל עושה רושם שמה שמעסיק אותך, זה הצורך בהוכחה שאתה מסוגל להביא את הנשים לאורגזמה.

 

בגיל שלך הצורך להוכיח את גבריותך מובן ,אבל אם הוא מוגזם, הוא פוגע בקשר עם האישה, ולפעמים גם בביצוע. הרבה גורמים יכולים להשפיע על האורגזמה אצל האישה.

 

נשים רבות לא תמיד מגיעות לאורגזמה, ולמרות זאת נהנות מאוד ממין. נשים מזייפות אורגזמה בדרך כלל בשביל לרצות גברים חסרי ביטחון שכל מטרתם היא להוכיח את גבריותם ואת יכולתם המינית.

 

שאלות מסוג: "גמרת?" מלחיצות את האישה ולא תמיד זוכות לתשובה כנה. שאלה הרבה יותר עדינה כמו:" האם את אוהבת את מה שאני עושה?" או "האם יש דברים שהיית רוצה שאני אעשה, או שנעשה יחד?" - פותחות את הנושא לשיחה, מחזקות אמון הדדי, ומאפשרות שיפור מתמיד באיכות יחסי המין, כולל אורגזמות, אבל גם הרבה מעבר לזה.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25161 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:44
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה