שני, 01 יולי 2013 09:12

האם בעלי הומוסקסואל

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 33 ובעלי בן 35. אנחנו נשואים ארבע שנים ויש לנו ילד קטן. בעלי עבד ולמד בארה"ב. הכרנו דרך קרובי משפחה, התחתנו אחרי חצי שנה של היכרות, ואני יודעת עליו רק מה שהוא סיפר לי. לאחרונה גיליתי במחשב שלנו בבית שבעלי נכנס לכמה אתרי סקס הומוסקסואליים.

 

זה ממש קומם אותי. הרגשתי מרומה ונבגדת .דרשתי ממנו הסברים. צרחתי עליו: מדוע לא סיפר לי עד עכשיו שיש לו נטיות הומוסקסואליות. אני חוששת שהוא בוגד בי עם גברים, ועוד ידביק אותי ב -  .AIDS

 

דרשתי שנלך יחד לטיפול. אני רוצה לדעת את כל האמת. הוא לא מוכן ללכת לטיפול, מנסה להתחמק מהשאלות שלי, אומר שסתם נכנס לשם מתוך סקרנות. אני לא מאמינה לו. פתאום אני מרגישה שכל הנשואים שלנו בנויים על בסיס רעוע של שקרים ואינטרסים.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

התגובה החריפה שלך באמת מצביעה על משבר רציני ביחסים ביניכם. יש לי ספק שלפני הגילוי שלך שרר ביניכם אמון מלא .אולי הצורך שלך לבלוש אחרי הגלישה שלו באינטרנט - הוא סימן לכך.

 

ייתכן באמת שהנישואין שלכם הם על בסיס של אינטרסים, היות ואת מספרת שלא הכרת אותו זמן רב לפני הנשואים. את לא כותבת איך הסתדרתם לפני הגילוי שלך, אבל כנראה ארבע שנות נשואים לא קירבו, אלא להפך, גילו פערים ואי התאמות ביניכם.

 

גלישה לאתרי סקס הומוסקסואליים לא בהכרח מצביעה על היותו של הגולש הומוסקסואל. אם זו כל הוכחה שלך, אז היא יותר מצביעה על החשדנות שלך מאשר על הנטיות המיניות של בעלך.

 

 

כמי שיודעת איך להתחקות אחר הגלישה של בעלך באינטרנט, את בוודאי יודעת שאפשר להגיע לאתרים כאלה במקרה. גם אם בעלך הגיע אליהם בכוונה, מתוך סקרנות, לא אומר שהוא הומוסקסואל.

 

נראה לי שאחרי שהמשבר פרץ אין מנוס מכך שאו שניכם ביחד, או אחד מכם, או כל אחד לחוד תגיעו לייעוץ מקצועי. הנושאים לטיפול, פרט לנושא של זהות מינית, יהיו, כנראה בין היתר, הציפיות שלכם אחד מהשני, אמון הדדי, תקשורת ביניכם בימי שיגרה ובשעת משבר, וכיבוד של גבולות ושל פרטיות אחד של השני.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25091 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:45
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה