ראשון, 30 יוני 2013 12:21

החבר אוהב מין אחר

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

החבר שלי אוהב גם מין אחר. הוא לא בוגד בי, והיחסים מאוד תקינים. אבל על מנת לגוון את חיי המין שלו, הוא מוצא פתרונות שונים, כמו לגלוש באתרי מין באינטרנט וסרטים כחולים.

 

האם זה ראוי להתעלמות מצידי, או שזה צריך להדליק אצלי נורה אדומה. לפי דעתי זה עבר כל פרופורציות. הוא עושה את זה כמעט כל ערב ולילה. אני פשוט לא יודעת אם זה הוגן מצדי לכעוס.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

את כותבת שחבר שלך אוהב גם מין אחר. לי לא ברור למה את מתכוונת. אני מקווה שאת יודעת איזה מין אחר הוא אוהב.

 

אינטרנט מלא באתרי מין מסוגים שונים: החל בכאלה שמספקים מידע מדעי ומהימן על מיניות, דרך אתרים פורנוגראפיים רכים ועד קשים, מין הומוסקסואלי, סטיות מסוגים שונים כמו מין עם חיות, מין תוך כדי עינויים, מין עם קטינים וכו'.

 

בנוסף לכך קיימים אתרים שבהם ניתן לקיים שיחות ארוטיות, להחליף תמונות וסרטי וידאו, לראות ולהראות דרך ועידות וידאו.

 

שפע זה יוצר סוגים שונים של שימוש במין באינטרנט  (Cybersex) . לכן משנה מאוד אם החבר קורא מאמרים מדעיים ומרחיב את הידע שלו, או צופה שעות ארוכות בסצנות אונס, רצח או עינויים.

 

שימוש בחומר ארוטי - סרטים, סיפורים, תמונות, שיחות ארוטיות, יכולים לתרום להעשרת המיניות, לפיתוח פנטזיות, לפיתוח ערוצי הידברות בין בני זוג, אבל גם יכולים להפוך להתמכרות ולבוא במקום האינטימיות, לפגוע בקשר, ואף לחסל לגמרי את חיי המין הזוגיים.

 

שיחות ארוטיות (צ"טים) עם בני זוג אחרים ברשת לא פעם מביאים לפגישות ממשיות בין המשוחחים, רומנים מהצד, בגידות והרס נישואין.

 

במקרה שלך השאלות הן: האם את שותפה להעדפות המיניות של החבר שלך? האם הדברים שמגרים אותו מגרים גם אותך, או שההיפך הוא הנכון? האם אתם גולשים באינטרנט או צופים בסרטים ביחד? האם בעקבות חשיפה לחומר ארוטי חיי המין שלכם משתפרים, או להפךדועכים?

 

האם הזמן שחבר שלך מבלה בעיסוקים אלה בא על חשבון חיים חברתיים, עבודה, זוגיות? אחרי שאת עושה סדר עם עצמך בשאלות הללו, נסי לשוחח עם החבר שלך. אם אתם לא מצליחים לשוחח ביניכם, פנו לייעוץ מקצועי.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 26000 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 10:01
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה