חמישי, 27 יוני 2013 08:17

פתרון מהיר לשפיכה מהירה

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בן 20, וכשאני שוכב עם חברתי, אני גומר מהר מדי. זאת אומרת תוך 2-3 דקות. שמעתי על גברים שמחזיקים שעות. קראתי פה ושם על ויאגרה. האם ויאגרה יכולה לעזור לי, או שיש פתרון מהיר אחר לבעיה שלי?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

אתה כנראה בחור מאוד לחוץ בזמן, אם אתה מחפש פתרון מהיר לשפיכה מהירה. אבל אם לדבר ברצינות, אז באמת יש פתרון כזה. אולי לא תוך 2-3 דקות, אבל בתוך כמה חודשים קצרים ( 2-3 ) של תרגול בהדרכת מטפל מיני, אפשר להגיע לשליטה מלאה על עיתוי ה"גמירה" - האורגזמה.

 

שפיכה מוקדמת מוגדרת כפליטת זרע לפני החדירה, בזמן החדירה או זמן קצר אחרי החדירה, ובכל מקרה לפני שהגבר רוצה בכך. כמובן, כאשר גבר לא שולט על משך הזמן של האקט המיני, הוא לחוץ מראש, חושב יותר על עצמו, פחות מתייחס לאישה, ובסופו של דבר שניהם נשארים מתוסכלים.

 

במקרים רבים, לאחר כמה כישלונות, הקשר בין הגבר והאישה מתנתק, אם בגלל הבושה של הגבר ואם בגלל בוז של אישה לא רגישה, שבהערות שלה, או תוך כדי כעס, מבטלת את היכולות של הגבר ונותנת לו להרגיש "לא שווה", או אימפוטנט.

 

כמובן שכאשר גבר לומד לשלוט על העיתוי של האורגזמה שלו, הוא יכול להיות רגוע ונינוח בזמן הקרבה האינטימית. במקום לדאוג לזקפה ולשפיכה שלו, הוא מרוכז בהנאה שלו, ויכול לחוש את ההתרגשות והנאה של בת זוגו. הוא יכול להחליף תנוחות, זוויות חדירה, לתת דרור לכל הפנטזיות והחושים שלו .

 

הטיפול הכי יעיל בשפיכה מוקדמת הוא טיפול זוגי, יחד עם בת הזוג הקבועה, האוהבת, המתחשבת, המעודדת. במקרים רבים גברים שהתנסו בשפיכה מוקדמת או שניתקו את הקשרים שלהם מחברותיהם, או שהם מסתפקים בקשרים מזדמנים או בקשרים עם נערות ליווי. קשרים כאלה רק מנציחים את הבעיה.

 

כאשר אין פרטנרית קבועה, רצינית ומשתפת פעולה, קיימת אפשרות לעבור את אותו הטיפול עם פרטנרית חליפית – סרוגייט - שתשמש לתקופת הטיפול בת זוג לכל דבר. יש אפשרות לעבור את הטיפול לבד, ואת התרגילים לבצע באוננות. זאת אופציה יעילה פחות, אבל אפשרית בהחלט.

 

קיימות תרופות שמעכבות שפיכה, אבל אתה, בחור בן 20, יכול לפתור את הבעיה שלך בקלות וללמוד שליטה מוחלטת על השפיכה שלך לכל החיים עם כל אישה שתהיה איתה בקשר אינטימי. ויאגרה עוזרת לבעיות זקפה, אבל לא מעקבת שפיכה. בכל מקרה, רק רופא מומחה לטיפול מיני מוסמך להחליט יחד אתך אם יש צורך בטיפול תרופתי.


1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25111 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 07:41
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה