רביעי, 26 יוני 2013 17:55

מפנטז על מין בשלושה

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בן 44. אשתי צעירה ממני בשש שנים. שנינו נראים טוב, וחיי המין שלנו מספקים ומגוונים. כבר כמה שנים אני מפנטז על אשתי שוכבת עם גבר אחר, כאשר אני צופה מהצד.

 

בהתחלה הפנטזיה הזאת הייתה מופיעה לעתים רחוקות, והייתה מגרה אותי מאוד. עם השנים התדירות והעוצמה של הפנטזיה גברו. למעשה אני חושב על זה רוב הזמן - גם כאשר אנחנו ביחד וגם כאשר אני בעבודה או בנסיעה.

 

אני מרגיש דחף חזק לממש את הפנטזיה הזאת במציאות. חשבתי אפילו על כמה מועמדים לתפקיד. אשתי לא יודעת כלום על הפנטזיה שלי. שאלתי היא, איך מימוש הפנטזיה ישפיע על היחסים שלי עם אשתי. האם היא תקבל את זה כהיתר לשכב עם כל אחד, גם בלי השתתפות שלי?

 

האם תחשוב שבזה אני מנסה לכפר על התפרפרויות שלי שקורות לי מפעם לפעם? או אולי היא תחשוב שכבר לא אכפת לי ממנה, ואני כבר לא אוהב אותה, מה שבהחלט לא נכון? יש לי עוד הרבה שאלות, אבל תענה על אלה ואז יהיה לי קל יותר לכוון את הראש שלי לשאלות נוספות.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

לפי המכתב שלך, המודעות והפתיחות שלך לעצמך ולחיי הנפש שלך גבוהים מאוד. אתה לא נבהל מהפנטזיות שלך, ומוכן לדון בהן בקול רם ובפומבי. אתה גם אחראי מספיק כדי לשקול ולהתייעץ לפני שאתה עושה צעד למימושן.

 

ללא ספק פנטזיה ודמיון משחקים תפקיד חשוב בגירוי מיני. בדמיון אתה יכול לעשות אהבה עם כל מי שתרצה, בכל הרכב שתרצה, וגם בעצמך למלא כל תפקיד או להיכנס לכל דמות שמתחשק לך באותו רגע.

 

יתרון נוסף של הדמיון, הוא שבו אתה יכול לשבור את כל הכללים החברתיים, המשפטיים, המוסריים והדתיים בלי לגרום נזק לעצמך או לאחרים. דמיון מהווה גם שטח ביניים בין העולם הפנימי שלך והעולם החיצוני הסובב אותך. כל תכנון, מקניית בגד או מכונית, ועד בחירת בן זוג לחיים, מתרחש קודם בדמיון לפני שהוא הופך למציאות.

 

כמו בכל תכנון בחיים שלך, לפני שאתה מממש את הפנטזיה המינית שלך, עליך להפעיל שיקול דעת. אתה, יותר טוב מכל אחד אחר, יכול לנבא (גם באמצעות הדמיון) , איך אשתך תגיב להצעה מסוג זה.

 

יכול להיות שהיא כבר מזמן מפנטזת על אותו הדבר, ואז הגילוי שלך יכול לקרב ביניכם עוד יותר ולהעצים את ההנאה בחיי המין שלכם לרמות שעוד לא הכרתם. יחד עם זאת, קיימת אפשרות שההצעה שלך תפחיד ותקומם אותה, ורק תקלקל את היחסים ביניכם ואת חיי המין הטובים שיש ביניכם עכשיו.

 

רק אתה צריך להחליט האם להשאיר את הפנטזיה שלך בתור אפרודיזיאק (שיקוי אהבה) סודי שלך, או לחלוק אותו עם אשתך ועם אנשים אחרים.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 28452 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 07:32
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה