רביעי, 26 יוני 2013 17:49

פיצוץ ידוע מראש

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

אני בת 26 מזכירה, ודוגמנית לשעבר. הספקתי להיפגע כבר כמה פעמים במערכות יחסים, וחשבתי כבר שאשאר רווקה לנצח. לפני חודשיים הכרתי בחור. הוא אמן בן 30. הוא חתיך וכריזמטי. נשים משתגעות עליו.

 

אני יודעת שהיו לו הרבה קשרים עם נשים ממש יפות. לפני שבוע הוא הציע לי נישואין. אני מרגישה מאושרת, כי אני מאוד אוהבת אותו, אבל אני חוששת להפוך להיות עוד אחת מאותן נשים שמחזרות אחריו ושהוא מתייחס אליהן די בזלזול.

 

גיליתי בבית שלו אוסף שלם של תמונות ומכתבים של מעריצות שלו. חלקן דוגמניות בנות - 18. אני מנסה לברר אם היה לו משהו איתן. מעצבנים אותי כל הטלפונים שהוא מקבל. אני שואלת אותו כל הזמן: מי זה היה, מה היא רוצה, מאיפה יש לה את הטלפון שלו.

 

יש לך עצה בשבילי? מה עלי לעשות?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

אני מאוד שמח בשבילך שבחור כל כך מקסים ומצליח הציע לך נישואין. יחד עם זאת, אני קצת מודאג ממה שאת מספרת. כל אחד מכם מביא איתו מטען כבד מן העבר לתוך הקשר ביניכם. את - את הסיפור של האכזבות ורגישות מוגברת לדחייה, הוא - את הזלזול וההתנשאות, אולי קלות דעת ביחס לנשים, ואולי גם צורך בריבוי נשים ומעריצות כדי לחזק את הדימוי העצמי והגברי שלו.

 

ביחד, המטענים שלכם יכולים ליצור מאסה קריטית ולהביא לפיצוץ שממנו שניכם תצאו פגועים וחבולים. הקנאה שלך, החקירות שלך, הסצנות, שאם עוד לא קורות יבואו בעתיד, יהיו הנפץ.

 

לכן אני מציע לשניכם להירגע, לקחת זמן, לא למהר עם ההחלטות, ולבדוק את עצמכם בקשר. בינתיים אני מציע שכל אחד מכם ייכנס לתהליך של פסיכותרפיה.

 

את, בשביל לבדוק את הדינאמיקה של האכזבות שלך, וחבר שלך צריך לבדוק את הצורך שלו באוספים של תמונות, נשים ומעריצות. ביחד כדאי לכם לפנות לייעוץ זוגי, כדי ללמוד להפיק את המרב מהקשר ולהימנע מפגיעות הדדיות שיביאו לפיצוץ ידוע מראש.1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 24634 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 10:08
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה