רביעי, 26 יוני 2013 07:48

מפנטז בזמן המשגל

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בן 35. יש לי חברה, ואנחנו עומדים להינשא. יחסי המין שלנו יחסית בסדר, אולם לא בכל פעם שאנחנו מקיימים יחסים אני מגיע לאורגזמה. בעבר היו לי הרבה קשרים מיניים, אשר גם בהם לא תמיד הייתי מגיע לאורגזמה.

 

כאשר אני מתחיל בקיום יחסי המין החשק והזקפה שלי בסדר, אבל ככל שהאקט המיני מתקדם, אני מתחיל לחשוש שמא לא אגמור, ומשם מתחילה ההתדרדרות. הזקפה נחלשת או נעלמת כליל. לפעמים אני מצליח לשחזר את הזקפה וחוזר חלילה.

 

מטריד אותי שבשביל לשמור על הזקפה, אני צריך לפנטז על סצנות לוהטות מסרטים כחולים, או להיזכר בכל מיני מצבים מן העבר. זה גורם לי לחשוש שמשהו לא בסדר אצלי, ועקב החששות האקט המיני שוב נכשל.

 

באוננות אין לי שום בעיה ואני תמיד מגיע לאורגזמה בקלות. הכישלון החוזר גורם לי לחשוש שלא אמצא את הפנטזיה החזקה שתעזור לי לגמור, ועקב כך הרבה פעמים אני נמנע מלקיים יחסים. אשמח לקבל מצפן על מנת לצאת מהמבוך אשר אינו נותן לי מנוח. 

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

הבדיחה מספרת: זוג קשישים מקיים יחסי מין. שניהם כבר עייפים, אבל אף אחד מהם לא מצליח לגמור. לבסוף הבעל שואל: "מה, גם לך אין במה להיזכר?"

 

גם באתר זה נכתב רבות על כך שפנטזיות מיניות הן חלק בלתי נפרד מכל הפעילות מינית, לבד או עם בני זוג. אני בטוח שגם כאשר אתה מאונן - זו לא רק פעולה מכאנית – אלא גם יצירה נפשית. פנטזיות מאפשרות בין היתר קשר בין העולם הפנימי של בן האדם ובין הפרטנר במציאות.

 

בפנטזיה אתה יכול להלביש את בת זוגך בבגדי מלכה או בבגדי רקדנית, לעשות אותה צעירה ממך או מבוגרת, כנועה או שתלטנית. גם לעצמך אתה יכול לתת תפקידים שונים - שולט או נשלט, בעל עוצמה או נער חסר ניסיון. בפנטזיה אתה יכול להפליג לכל מקום: לאי בודד או לכיכר הומה אדם.

 

הפנטזיה מאפשרת לך להזמין ולשתף בחגיגה שלך אנשים נוספים - גברים או נשים, מוכרים או זרים לגמרי. בקיצור - כמה שאתה נותן יותר דרור לדמיון שלך, כך חיי המין שלך עשירים יותר, טובים יותר, משתבחים עם הזמן ולא נשחקים.

 

לפי הסיפור שלך, הסבירות שקיימת בעיה פיזית - היא כמעט אפסית. אני מציע לך לא להתעסק בזקפה, אלא לתת לעצמך ליהנות מבת זוגך ומהדמיונות שהמצב האינטימי עמה מעורר.

 

אם אתה מתקשה להשתחרר מהדפוס הישן של החששות, תוך כמה פגישות אפשר ללמד אותך היפנוזה עצמית, ואז בכל מגע מיני תוכל להגיע לשיאים חדשים של הנאה.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25461 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 07:25
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה