שלישי, 25 יוני 2013 03:50

נרתיק שהתרחב

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 46, גרושה ואם לארבעה. היו לי כמה מערכות יחסים עם גברים שהסתיימו. כמובן שהיו לכך סיבות רבות, אבל אני חושבת שאחת הסיבות היא שהנרתיק שלי רחב מדי, ובגלל זה אני לא מצליחה לענג גברים כאשר מגיעים ליחסי מין. היו פעמים שמסיבה זו הזקפה אצל הגבר הייתה נחלשת, וזה יוצר מבוכה, כי גם אני לא הייתי מצליחה ליהנות.

 

אחרי כמה פעמים כאלה גברים מוצאים איזה תרוץ על מנת לנתק את הקשר. בעבר, כאשר הנרתיק שלי היה צר, הייתי נהנית מאוד ממין, וגם לגברים לא היו בעיות כאלה כאשר היו איתי. האם קיים ניתוח או דרך אחרת לפתור את הבעיה?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

יש כמה הסברים לתלונות שאת מעלה: גיל, שינויים הורמונאליים ולידות מרובות באמת יכולים לגרום להתרופפות שרירי הנרתיק והתרחבותו - אך ההנאה המינית של הגבר, וגם זו של האישה אינן תלויות רק ברוחב הנרתיק. מבחינה טכנית, האזורים הרגישים אצל האישה הם הדגדגן, השפתיים ואזור נקודת הג'י – אזורים שנמצאים כולם בשליש החיצוני של הנרתיק.

 

השקעה במשחק מקדים ובתנוחות מתאימות יכולה לפצות על התרחבות הנרתיק ולתרום לסיפוק גם של הגבר וגם של האישה. לא הייתי תולה את כל ההתדרדרות בחיי המין שלך וביחסים שלך עם הגברים רק ברוחב הנרתיק שלך.

 

ידוע שהמין הכי טוב הוא במערכת זוגית קבועה, כאשר שני בני הזוג מכירים, אוהבים, ומרגישים אחראים לאיכות החיים האינטימיים כחלק ממערכת היחסים הכוללת. את לא נמצאת עכשיו במערכת כזאת. היחלשות הזקפה אצל הגברים שעמם היית בקשר יכולה לנבוע גם מהבעיות הבריאותיות והפסיכולוגיות שלהם.

 

קיים ניתוח שנקרא "וגינופלסטיקה" להצרה של הנרתיק. את צריכה להתעניין אצל הגינקולוג שלך מי מבצע את הניתוח הזה. לפני שמחליטים על ניתוח, מומלץ לתרגל את שרירי הנרתיק. זה יכול להחזיר לך שליטה על השרירים וללמד אותך לכווצם לפי רצונך.

 

אחד התרגילים הבסיסיים הוא כיווץ של כל השרירים הטבעתיים, כאילו את מנסה לעצור את זרם השתן ל 5 - 10 שניות. יש לבצע את התרגיל הזה בתנוחות שונות 10-20 פעמים 3-4 פעמים ביום. בתרגיל אחר את שוכבת על הגב, מחזיקה כרית בין הברכיים, ומכווצת אותה עם שריר הירך הפנימי לאותן 5-10 שניות, 10-20 פעמים 3- 4 פעמים ביום - כמו בתרגיל הראשון.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25600 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 07:19
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה