שלישי, 25 יוני 2013 03:19

נהנית מפורנוגרפיה

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 32, נשואה , אם לשני ילדים, אחראית על צוות מכירות. העבודה שלי רוויית מתח, ואחרי יום עבודה קשה, טיפול בבית ובילדים - לא תמיד יש לי כוח ומצב רוח לסקס. גיליתי לעצמי שסרטי וידאו פורנוגראפיים או פורנו באינטרנט, מרגיעים אותי, עוזרים לי לנוח ולחדש את האנרגיה, ואז אני משתחררת ויכולה ליהנות ממין.

 

אני נהנית במיוחד להסתכל על נשים ערומות ויפות, למרות שאני לגמרי סטרייטית, ואף פעם לא חשבתי על יחסי מין עם אישה. האם זה מעיד על איזה שהן סטיות?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

כל עוד העיסוק הזה לא בא על חשבון יחסי מין אמיתיים או פעילויות אחרות בחיים, זה לגמרי נורמאלי ליהנות ולהירגע מצפייה בתמונות ובסרטים פורנוגראפיים. משחר ההיסטוריה, החל בציורים על קירות של מערות, דרך האומנות של יוון ורומא בעת העתיקה, ציירים ופסלים של תקופת הרנסנס ועד ימינו, בכל היבשות בצורה זו או אחרת אנשים נהנו מאומנות ארוטית.

 

לפי הסיפור שלך את משתחררת, נכנסת לאווירה, שוכחת מהטרדות והדאגות של יום העבודה, נכנסת לאווירה ארוטית - ואז את פתוחה לריגושים של סקס אמיתי. זהו בדיוק התפקיד של אומנות ארוטית ופורנוגרפיה. יש אנשים שמוסיקה, ספר, מדיטציה עושים להם את זה, ויש אחרים שזקוקים לגירוי ויזואלי.

 

נשים מרגישות נוח יותר להודות שהן נהנות ממראה גוף האישה, מאשר גברים מוכנים להודות אפילו לעצמם שהם נהנים ממראה של גוף של גברים, זאת בגלל שהסטיגמה החברתית לגבי נשים חמורה פחות מאשר לגבי גברים. זה טבעי ביותר שאת מזדהה עם נשים צעירות, חטובות וסקסיות שמשחקות במשחקי מין. זה טבעי לחלוטין שזה מכניס אותך לאווירה אחרת, ומשפר את איכות יחסי המין שלך עם בעלך.

 

18.10.2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 24557 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 08:29
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה