שישי, 21 יוני 2013 10:13

בגידה או שובבות?

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 32, ובעלי בן 38. אנחנו נשואים כבר עשר שנים, ויש לנו שלושה ילדים. שני הקטנים הם תאומים, ונולדו לאחר הפריית מבחנה. בזמן שאני עברתי טיפולים, בעלי ניהל רומן עם אישה אחרת. אני כמובן לא ידעתי. את סיפור המאהבת גיליתי במקרה, כאשר סידרתי את הבית ומצאתי במגירה של בעלי מכתבי אהבה מפורטים ממנה.

 

הבנתי שהדבר היה הדדי לגמרי, וכלל יחסי מין לוהטים. כאשר התעמתי עם בעלי, הוא הטיח בי האשמות שאני חטטנית. הוא לא ניסה להסביר מה היה, ואם הרומן נמשך. הוא רק כעס שנגעתי בחפציו האישיים. במשך כשבוע ימים לא דברנו.

 

אני הייתי בשלי: דרשתי הסברים, כי חשבתי שאני עושה משהו לא טוב שגורם לו להפסיק לאהוב אותי, או שאני כבר לא מושכת אותו, למרות שידעתי שאני נראית מצוין. לאחר התערבות המשפחה, השלמנו. סלחתי לו, כי אני אוהבת אותו, אך בתוכי הרגשתי מושפלת ופגועה.

 

כעת, ארבע שנים אחרי אותו סיפור, אני מרגישה שוב שבעלי בוגד בי. ראיתי מתנות שהוא בוודאות לא היה קונה לעצמו. הוא כמובן מכחיש הכול, וטוען שקיבל אותן ליום הולדתו מחברים. הוא לא נמצא בבית עד השעות הקטנות של הלילה בטענה שהוא בעבודה.

 

הוא באמת עובד בעבודת רבת מתח, לא מוגדרת בזמן, אך אני מרגישה שזה מעבר לעבודה. במעט שעות שהוא כבר בבית, הוא מבלה עם הסלולארי שלו ושולח הרבה מאוד הודעות SMS - לא יודעת למי.

 

לפעמים יצר הסקרנות שלי גובר, ואני בודקת את הטלפון שלו ומגלה שמות של בחורות איתן דיבר. כאשר אני שואלת אותו, הוא טוען שהכול שטויות, ושזה רק בראש שלי. אני לא יודעת מה לעשות, כי אני אוהבת אותו.

 

 

הוא אב מסור, גבר אמיץ ונאה, מצבנו הכלכלי טוב מאוד בזכותו, ויחסי המין שלנו מצוינים. הוא מרעיף עלי מתנות ללא כל סיבה, ותמיד אומר שהוא אוהב אותי. למרות כל זאת, קשה לי להבין האם זאת בגידה, משבר גיל, או סתם שובבות?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

השאלות שאת מעלה הן נצחיות: האם יחסי מין מחוץ לנישואין הם תמיד בגידה, ואם לא, אז איך להתגבר על הקנאה? את גם שואלת האם זה שהוא אוהב נשים אחרות, אומר שהוא לא אוהב אותך, ואם יחסי המין שלכם מצוינים, למה הוא מחפש מין עם נשים אחרות? הרבה נכתב ונאמר בנושאים אלה, ולו היו לשאלותיך תשובות פשוטות, החיים היו משעממים.

 

08.05.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25688 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:54
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה