חמישי, 20 יוני 2013 04:00

נער עם איבר מין קטן

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:


אני בחור בן 16 וחצי, ואני סובל מבעיה שאיבר המין שלי קטן מדי לבחור בגילי. הבעיה הזו מפריעה לי מאוד, ואני מאוכזב מחיי המין שלי. האם יש דרך להגדיל את איבר המין, או שאין מה לעשות עם הבעיה שלי?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

רוב הנערים המתבגרים, והרבה גברים בכל הגילים מודאגים מגודל איבר המין שלהם. סטטיסטיקה מראה של- 90% מהגברים יש איבר מין ממוצע, שאורכו נע בין 12 ל - 16 ס"מ. רק ל- 10% יש איבר מין גדול יותר או קטן יותר.

 

רוב הגברים לא יודעים איך למדוד נכון את אורך הפין שלהם, ורק מגבירים את הדאגה שלהם. הסיבה האמיתית לדאגה נובעת מהרגשת הנחיתות הפנימית. בנים ובנות בגיל ההתבגרות סובלים במיוחד מהערכה לא נכונה בכל הקשור לדימוי הגוף שלהם.

 

בנות מתבגרות מודאגות יותר מגודל החזה שלהן. אלה עם חזה גדול חולמות להקטין אותו, ובעלות החזה הקטן מתכננות להגדילו. בנים ובנות יכולים להיות מודאגים גם ממבנה האף, מצורת הרגליים והידיים, גודל וצורת הישבן, שיער ישר או מתולתל.

 

נערים וגברים בוגרים מודאגים, כאמור, מגודל הפין שלהם. מהיכן נובעת הדאגה? ההתבגרות הפיזיולוגית מתחילה אצל כל מתבגר בגיל קצת שונה. בכיתה אחת אפשר לראות בנים שנראים כמו גברים - הם גובהים ראשונים, מתחילים להתגלח מוקדם, ולעומתם אחרים נראים עדיין ילדים.

 

כמובן שהראשונים מתמלאים גאווה, ומשמשים מקור לקנאה לאחרים. בדרך כלל אלה שמתחילים להתפתח מאוחר יותר, נעשים גבוהים יותר, מזדקנים לאט יותר, אבל התחושה של הפיגור בגבריות יכולה להימשך שנים רבות, או אפילו כל החיים.

 

מקור אפשרי אחר לתחושת הנחיתות, כולל נחיתות לגבי גודל איברי המין, הן ההשפלות, ההתעללות שהנער חווה מהוריו או מבני גילו. זו אחת הסיבות להתפתחות של ערך עצמי נמוך.

 

שמעתי מהמטופלים שלי אמירות כמו: "אני יודע שאיבר המין שלי גדול, אבל אני מרגיש אותו קטן", או בחור שעבד בחנות לאביזרי מין והשווה את עצמו לוויברטורים ענקיים: " אין לי סחורה לספק!". כמובן שקיימות סיבות רבות אחרות התורמות להתפתחות של תחושת ערך עצמי נמוך.

 

במציאות, הקשר בין גודל איבר המין לאיכות הגבר כמאהב הוא קטן מאוד. התאמה רגשית, תחושת ביטחון, אמפטיה, יחס לאישה, כבוד, תשומת לב, חיזור, משחק מקדים, וטכניקות משגל – כל אלה משפיעים על סיפוק האישה הרבה יותר מגודלו איבר המין.

 

נכון שמראה של איבר מין גדול יכול, אולי, לגרות יותר ממראה של איבר מין קטן, כמו שחזה גדול של אישה מושך יותר תשומת לב מהחזה הקטן, אבל כמו שלא כל אישה עם חזה גדול היא מאהבת גדולה, כך גם גבר עם פין גדול יכול להיות פחות רומנטי, פחות לוהט, פחות מספק, מגבר עם פין קטן יותר.

 

בנוסף, חשוב לדעת שההבדלים בגדלים באיברי המין במצב רגיעה גדולים יותר מההבדלים באיברי המין במצב של זקפה, ולכן השוואות במקלחת לא מדויקות.

 

לא פחות חשוב לדעת שהאזורים הרגישים אצל האישה - הם בכניסה ובשליש החיצוני של הנרתיק. חשוב גם לדעת שנרתיק האישה הוא איבר שרירי טבעתי, שמתכווץ או מתרחב לפי הצורך. הוא מתכווץ כאשר מחדירים לתוכו אצבע, אבל יכול להתרחב בזמן הלידה - כך שתינוק עובר דרכו.

 

יש אמירה שמשייכים לאחד ממלכי צרפת: "אני יכול לספק אישה כל עוד יש לי עשרים אצבעות, אף ולשון!" אני נוהג להרגיע את המטופלים שלי באמירה שהם יכולים לענג אישה עוד לפני שהורידו את מכנסיהם. ולסיום:

 

לא קיימת דרך להגדיל את הפין. כל הפרסומים בנושא נועדו לעשיית כסף קל.

 

06.08.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 34361 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:45
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה