רביעי, 19 יוני 2013 17:35

אוהב חיילות

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

יש לי שתי שאלות: השאלה ראשונה: אני בן 24 ועדיין בתול. האם זה נחשב חריג?

 

שאלה שנייה: אני כל הזמן חושב בצורה אובססיבית על סקס עם חיילות. האם זאת בעיה, או שזה בסדר?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

שאלותיך קצרות, לכן אוכל לענות לך רק באופן כללי. נתחיל משאלתך השנייה: זה לגמרי לגיטימי ונורמאלי לבחור בן 24 להימשך לבנות 20-18. הביטוי הנפשי למשיכה הוא פנטזיות. פנטזיות גם מספקות את היצר באופן חלקי, וגם מהוות מעין חזרה מנטאלית לפעולות בעתיד.

 

המאהב הכי טוב – הוא מאהב בעל דמיון עשיר, זה שמפנטז הרבה, שכאילו מכין לעצמו תסריטים שונים של חיזור, של משחק מקדים, ושל האקט המיני עצמו.

 

משיכה לחיילות או לנשים (או גברים) בתלבושת אחידה מוסברת בספרות פסיכואנליטית קלאסית בצורה כזאת: היות וכולם לבושים (או לבושות) אותו דבר, זה יוצר אשליה שכולם עירומים (או עירומות), וזה כמובן גורם למשיכה מינית חזקה יותר כלפיהן.

 

זהו רק הסבר אחד, ויכולים להיות הסברים אחרים כמו, למשל, חוויה ארוטית חזקה שחווית עם חיילת בצבא, או אפילו הרבה לפני זה, גם אם החוויה היא רק מנטאלית שלך, ולאובייקט החוויה לא היה מושג לאיזה התרגשות מינית היא גורמת לך. החוויה, והמשיכה הממוקדת, יכולות להיות גם בעקבות קטע ארוטי בספר או בסרט שקראת או ראית.

 

פנטזיות גם מתחלפות במהלך החיים, ויכול להיות שכאשר תהיה בן שבעים, תפנטז על סבתא שדוחפת עגלה עם הנכד שלה, או שתהיה בסיטואציה ארוטית עם אישה בגיל אחר ובלי מדים, אבל תפנטז אותה חיילת צעירה, או שתיזכר בחברה שלך מתקופת הצבא, עם כל ההתרגשות שהייתה לך אז.

 

כעת לשאלתך הראשונה: היותך בתול בגיל 24 כשלעצמו לא מהווה בעיה כלשהי. גם אם תתחיל את חיי המין שלך מאוחר יותר, עדיין כל החיים לפניך.

 

השאלה האמיתית היא, האם אתה עושה משהו כדי להגשים את הפנטזיות שלך. הכוונה היא - האם אתה מנסה להכיר בנות, משתתף בפעילויות של בנים ובנות, כמו מסיבות, ריקודים, חוגי ספורט או לימוד, ואם אתה יוזם שיחות, מחזר, מבקש מחברים שיכירו לך, או מנסה להכיר בנות באינטרנט.

 

אם אתה עושה את כל הדברים האלה, אין לך מה לדאוג. בסוף תמצא את החיילת (או השוטרת או האחות או כל בחורה אחרת שבדמיונך תוכל להלביש אותה כרצונך, אפילו בבגדי מלכה, אם זה עושה לך את זה).

 

מצד שני, אם הפנטזיות שלך לחוד והמעשים לחוד, אם אתה משותק מפחד או מבושה כאשר אתה רואה בחורה שמוצאת חן בעיניך, אם אתה נמנע מקשר עין עם בנות, או מסמיק בנוכחותן, אם אתה מרגיש רגשי נחיתות, ומשוכנע שאף אחת לא תרצה אותך, ושתישאר לנצח בתול, או שהמחשבות תקועות בראש ולא מאפשרות לך שום פעילות אחרת - אז אתה צריך יעוץ מקצועי.

 

בייעוץ כזה ניתן להכיר אותך יותר, ולהחליט אם אתה זקוק לעזרה מקצועית בכלל, ואם כן, לאיזה סוג: הדרכה, פסיכותרפיה, טיפול באמצעות היפנוזה, טיפול באמצעות סרוגייט, טיפול תרופתי או קומבינציה של כמה סוגי טיפול.

 

18.09.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 29891 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:35
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה