שני, 17 יוני 2013 10:33

לא מצליחה לגמור

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

שלום, אני בת 22 ויש בחור שאני יוצאת איתו כבר חצי שנה, וחיי המין שלנו מהנים מגוונים וסקסיים מאוד. הבעיה היחידה שמטרידה אותי היא שאני לא מצליחה לגמור. לא איתו ולא בלעדיו.

 

זה תמיד היה ככה. לא משנה עם מי ניסיתי. כשאני מדברת על זה עם החברות שלי הן אומרות לי פשוט להירגע ולגעת בעצמי. אבל אני לא ממש יודעת מה לעשות... זה לא מחרמן אותי בכלל לשכב לבד בחושך ומעבר לזה, מגע ישיר על הדגדגן לא מסב לי עונג אלא גורם לי תחושת צריבה. הבחור שאני איתו מוכן לעזור במה שצריך אבל זה קשה לשנינו, מאחר ואני לא יודעת לכוון אותו...

 

לדעתי אני צריכה לפנות לייעוץ סקסולוגי, וזה מה שראיתי שאתה מייעץ להרבה אנשים - שידריכו אותי שלב-שלב איך להביא את עצמי לכדי אורגזמה. אבל אני לא יודעת איך מגיעים לדבר כזה. יש שירות כזה דרך קופות חולים למשל? או רק בצורה פרטית? אני אשמח אם תוכל לתת לי הכוונה בנושא.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

את לא מספרת הרבה על עצמך, על ילדותך, על משפחתך, על החוויות המשמעותיות שלך מהעבר הרחוק והקרוב - כולל חוויות מיניות. לא ברור אם יש לך פנטזיות מיניות ואם יש, מה טיבן. לא פירטת במכתבך את הניסיון המיני שלך, עם עצמך ועם אחרים.

 

את גם לא מספרת על החבר שלך, על גילו, על ניסיונו המיני, על טיב היחסים ביניכם. כמו כן את לא מספרת כלום על מצב בריאותך, ואם את נוטלת תרופות כלשהן. את כותבת שיחסי המין שלכם מהנים. האם זה אומר שאת באמת נהנית מכל המהלך, ומגיעה קרוב לאורגזמה, או שהמגע הוא סתמי בשבילך, החדירה כואבת, או יש לך דלקות אחרי המגע המיני.

 

אני אומר את הדברים האלה - לא כדי לנזוף בך, אלא כדי להכין אותך לשאלות שישאל אותך מטפל מיני, כאשר תפני אליו. בוודאי במהלך הבדיקה יעלו גם שאלות נוספות שיתבקשו מהפרטים הנוספים שתספרי למטפל.

 

אחרי שיחה ראשונית, המטפל יחליט אם את זקוקה לבדיקות נוספות של גינקולוג, בדיקות דם וכו'. אחרי סיום הבירור מגיע השלב שבו מחליטים על שיטות הטיפול. כמובן, הטיפול תלוי בתוצאות הבירור. קיימות שיטות טיפול מגוונות, שיעזרו לך ולחברך להגיע לסיפוק מיחסי המין שלכם.

 

את הטיפול אפשר לקבל באופן פרטי או דרך קופת חולים. רופא המשפחה או הגינקולוג שלך יכולים לספק לך מידע על המקומות שבהם ניתן לקבל טיפול מקצועי קרוב לאזור מגוריך.

 

13.05.2007

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 26865 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 06:53
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה