שלישי, 28 מאי 2013 07:32

מפנטז על השפלה על ידי גברים

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני רווק בן 35, בוגר תואר שני, עובד במקצוע יוקרתי ומעניין, ובחיי היומיום אני בעל אופי רגוע ונוח. בעבודה אני זוכה להערכה, והיחסים שלי טובים - גם עם הממונים עלי וגם עם הכפופים לי - גברים ונשים.

 

אני מאוד נמשך לנשים, במיוחד בעלות חזה גדול ויפה, והיו לי כמה מערכות יחסים ארוכות עם בחורות כאלה, שהסתיימו מסיבות שונות. כעת אין לי חברה, ואני מבקר לפעמים אצל נערות ליווי. לא הייתי כותב שורות אלו אילו זו הייתה הבעיה שלי.

 

מה שמטריד אותי, זה שכבר כמה שנים, בכל פעם שאני עושה טעות בעבודה, או ביחסים עם אנשים, אני מתמלא בשנאה עצמית במימדים שקשה אפילו לתאר. זה קורה בדרך כלל אחרי שאני מסיים את העבודה ואת כל הפעילויות החברתיות שלי.

 

לפעמים זה קורה בלי שום סיבה. במצב הזה, איזה קול פנימי מתחיל להעליב אותי, לקרוא לי בשמות, לחזור בצורה פוגענית על מה שאמרתי במשך היום, ובסופו של דבר זה מגיע לכך שהקול הזה, או בעצם אני עצמי - קורא לעצמי "הומו", "מזדיין בתחת", "מוצץ".

 

אני לא נמשך לגברים, ואף פעם לא היו לי יחסי מין עם גבר. לאחרונה אני מחפש באינטרנט צ'טים של גייז, מציג את עצמי שם בכל מיני כינויי גנאי, ומבקש שישפילו אותי, יאנסו אותי.

 

אני מתגרה מההשפלה הזאת, אבל סובל מזה נורא. כאשר הכול נגמר, אני בדיכאון כמה ימים, כאשר כל הזמן הזה אותו קול פנימי לועג עלי: "נו, ראית? ואתה רוצה להגיד שאתה לא הומו!"

 


לאחרונה יש לי ספקות: אולי אני באמת הומו? ואז אני שואל את עצמי: אם אני הומו, אז למה אני מסתכל על בחורות יפות, נהנה מיחסי מין אתן, ואפילו מוכן לשלם לנערות ליווי?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

השאלה שלך מאוד מורכבת ומעניינת. אני לא בטוח שיהיה ראוי מצידי לענות לשאלה הנוגעת לכלל הזהות שלך כאדם, ולזהות המינית שלך במשפטים ספורים - בלי להכיר את הרקע שלך, את עברך, את תחושותיך לאורך שנים, את חלומותיך - כלומר מבלי להבין לעומק את עולמך הפנימי.

 

אוכל לומר בצורה לא מחייבת שהתמונה שאתה מציג - תחושות ופנטזיות של השפלה מינית על ידי גברים על רקע של תפקוד כללי תקין ומשיכה ויחסי מין מספקים עם נשים - יכולה להיות סימן להתעללות מינית, פיזית או נפשית, שעברת בילדותך. ההתעללות, שבוצעה על ידי גבר, ושאולי שכחת אותה לגמרי - פורצת עכשיו החוצה בצורה של החוויות הטראומתיות שאתה מתאר.

 

אתה מתאר תחושה של דכדוך בכל פעם שאתה משחזר את החוויה מחדש. יתכן שמדובר גם במצב דיכאוני, או במרכיב דיכאוני של מצב בתר-חבלתי. אני ממליץ לך לא לדחות אפשרות להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה בבעיות מסוג זה.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 35257 times Last modified on ראשון, 01 דצמבר 2013 08:55
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה