חמישי, 04 יולי 2013 13:09

האם בעלי סוטה מין?

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 34, נשואה באושר, וחיי המין שלנו טובים מאוד, אבל דבר אחד מפריע לי: בזמן האחרון בעלי דורש ממני לשחק לו בפטמות וללקק לו אותן. הוא טוען שזה מענג אותו מאוד .אני שמה לב שברגע שאני נוגעת לו בפטמות הוא פשוט גונח וצורח מהנאה. שאלתי היא: האם זה נורמאלי שגבר יהיה מגורה בפטמות, או שיש לו בעיה אחרת שאני לא מודעת לה?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

שאלתך מאוד מעניינת, כי היא משקפת מיתוסים, אמונות ופחדים שקיימים בחברה המודרנית בכל הנוגע למין, וזאת למרות השפע של חומר הסברה בירחונים, עיתונים, ספרים ואינטרנט. אני בטוח שלא היית שואלת אם זה נורמאלי שאת נהנית כאשר בעלך מלקק לך את הפטמות - כי היום כולם יודעים ומודעים לחשיבות של משחק מקדים להנאה ולאורגזמה הנשית.

 

משום מה במסע הצלב על זכות האישה ליהנות ממין שכחו כנראה את הגבר. משאלתך משתמע שאת חוששת שהנאתו של בעלך מליקוק פטמות מרמזת על סטייה. גברים רבים פנו אלי ושאלו אם העובדה שהם נהנים מגירוי פי הטבעת היא סימן לכך שיש להם נטיות הומוסקסואליות.

 

אלמנה בשנות השישים לחייה ספרה לי שבעלה המנוח היה אימפוטנט, ולמרות זאת בגד בה .כאשר שאלתי אותה יותר, הסבירה שבלי שהוא יגרה את עצמו ביד, לא עמד לו. כאשר שאלתי אם היא פעם ניסתה לגרות אותו, השיבה: "מה פתאום"! - מיתוס זה נפוץ ביותר.

 

נשים וגברים רבים סבורים שכאשר גבר רואה אישה ערומה או נוגע בה, צריכה להיווצר לו זקפה מידית - ואם זה לא קורה - סימן שהגבר סובל מאין אונות. במקביל אני שומע תלונות של נשים שהגבר שלהן אינו משקיע במשחק המקדים, לא מגרה אותן לא במילים, לא בנשיקות ולא בידיים, אלא מנסה לבצע חדירה עוד לפני שהאישה מרגישה מגורה.

 

חשוב לדעת שגם גברים וגם נשים זקוקים למשחק מקדים ונהנים ממנו. כל הגוף - גם של הגבר וגם של האישה - מהווים אזור ארוגני. אני בטוח שאם תשתחררו מהסטיגמות והפחדים, ותמשיכו לגלות את הגוף אחד של השני וכל אחד את שלו, תגלו עוד הרבה אזורים וצורות גירוי שגורמות לכם הנאה ומעשירים את חיי המין שלכם.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 27724 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:29
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה