הדפס את האתר הזה
שלישי, 02 יולי 2013 04:24

רומן באינטרנט

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני מורה בת 38 נשואה באושר ואם לשתיים. לאחרונה בעקבות השתלמות באינטרנט, התחלתי להשתתף בצ'טים. הכרתי שם גבר גרוש, צעיר ממני ובהדרגה התפתחה בינינו אהבה גדולה.

 

אנחנו משוחחים שעות, לפעמים עמוק אל תוך הלילה. בדרך כלל השיחות גולשות לנושאים אינטימיים. אני מאוד מתגרה מזה ומאוננת תוך כדי שיחות שלנו. הגעתי לאורגזמות בעוצמה כזאת שמעולם לא הכרתי .

 

אני בדילמה. הבחור רוצה להיפגש איתי. אני דוחה את הפגישה בתירוצים שונים. מה עלי לעשות? מעולם לא בגדתי בבעלי. האם מה שאני עושה באינטרנט - זו כבר בגידה?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

הנושא שאת מעלה הוא מאוד חם בתקופה האחרונה. התפתחות האינטרנט וכניסה של המונים לשימוש בו יצרו סיטואציות שלא היו מוכרות בעבר. אנונימיות מחד וחשיפה מאידך - זה משהו שלא לימדו אותך בבית ספר, ובטח גם לא - בהשתלמות המורים.

 

לא פשוט להגדיר גבולות לקשרים שנוצרים באינטרנט. לא פעם גם אם הרומן באינטרנט לא ממומש, הוא סוחף את המשתתפים בו, מסיח את דעתם ממשפחותיהם, גורם לנתק בין בני זוג, ולפעמים אפילו מביא למשבר ולגרושים.

 

אסור גם לזלזל ביתרונות האדירים שטמונים בחשיפה אנונימית. את מספרת שגילית עוצמה של אורגזמה שלא הכרת קודם !לפעמים אנשים מגלים צדדים ורגשות בעצמם שלא הכירו קודם. גם חשיפה רגשית של אנשים אחרים תורמת להבנה רבה יותר של עצמך ושל הזולת.

 

כמו עם כל חידוש טכנולוגי, חשוב לשמור על פרופורציות, לא לאבד את הראש. כמו שאת לא רואה כל היום טלוויזיה או לא מדברת שעות בטלפון אם אנשים שאת לא מכירה - גם באינטרנט צריך להשתמש בתבונה כדי להפיק ממנה את התועלת ולהימנע מנזק אפשרי לנפשך ולמשפחתך.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 27519 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:35
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה