הדפס את האתר הזה
חמישי, 04 יולי 2013 13:25

אינטרנט והפתיחות המינית

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני אישה באמצע שנות ה - 40  שלי עם דחף מיני מאוד חזק. בן הזוג שלי מבוגר ממני ב - 10  שנים. חיי המין שלנו די מגוונים :אנחנו מנסים תנוחות שונות, מין אוראלי, ואפילו מקיימים יחסים במקומות שונים בבית.

 

בשנה האחרונה, בעקבות שימוש באינטרנט, התנסות מינית בצ'טים שונים, קריאת חומר ארוטי ,פגישות אמיתיות עם כמה מהחברים בצ'טים אחד על אחד או בקבוצה, המיניות שלי השתנתה לגמרי .

 

אם קודם הייתי משלימה עם חיי המין שלי עם בעלי, היום זה מקומם אותי שאני כמעט אף פעם לא מגיעה לסיפוק אתו. כל ניסיון לשוחח עמו על כך נתקל בקיר אטום. הייתי רוצה לשתף אותו בפנטזיות שלי. אולי ההתנגדות שלו נובעת מכך שהוא מבוגר ממני ב - 10  שנים וקיבל חינוך שמרני? עם זאת, עד לפני כשנה גם אני הייתי כזאת. מה אתה מציע לעשות?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

בעולם כולו אפשר לעקוב אחרי שני תהליכים מנוגדים. האחד - פתיחות הולכת וגוברת בכל הקשור למין: ריבוי של ספרות לימודית, ארוטית, סרטים לימודיים וארוטיים, אינטרנט, חינוך מיני, כתבות ומאמרים בעיתוני נשים וגברים ובעיתונות הכללית .

 

מהצד שני איסורים, קונסרבטיביות הולכת וגוברת בנוסח טליבאן. במדינה שלנו קיימים שני התהליכים גם יחד .כל אחד חופשי להיכנס לאינטרנט לכל אתר שיחפוץ, לקחת בספריית וידאו ובווידאומט כל סרט שכולל פעילות מינית גלויה. עם זאת, יש המצדדים באיסור שידורי מין בטלוויזיה.

 

זוג שחיי יחד חייב להגיע לאיזון והסכמה ביניהם ביחס לאסור והמותר בחיי המין. אם אחד מבני זוג נפתח, ומפתח את המיניות שלו מבלי לשתף את השני, במוקדם או במאוחר ייווצר פער וחוסר איזון, שכמו במקרה שלכם, ישאיר אחד מכם או את שניכם מתוסכלים.

 

לפי הגילים שלך ושל בעלך, יש להניח שהוותק של החיים המשותפים שלכם לא קטן. כנראה למדתם למצוא שפה משותפת בשטחים שונים. חשוב שתמצאי דרכים לקדם את הידע של בעלך. כמובן זה צריך להיעשות בעדינות, רגישות והתחשבות. אחת הדרכים - היא לעניין אותו בהדרגתיות בגילויים שלך בעולם האינטרנט.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

 

 

Read 27354 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:28
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה